Car Rental Fleet Management

a2a recruiting

Ψάχνεις εργασία σε μια δυναμική επιχείρηση με νεανικό πνεύμα; Σου αρέσει η επαφή με πελάτες και είσαι ενθουσιώδης αυτοκινητιστής;

Θες να αναλάβεις την ευθύνη για την διαχείριση του στόλου ενοικιαζόμενων Ι.Χ. στην πανέμορφη Κεφαλονιά για την ερχόμενη σεζόν;

Τότε στείλε μας το βιογραφικό σου σημείωμα!

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση κρατήσεων και διεκπεραίωση συμβολαίων
  • Υποδοχή πελατών
  • Παράδοση και παραλαβή αυτοκινήτων
  • Παρουσίαση παροχών της εταιρείας
  • Καθημερινές γενικές υποχρεώσεις όπως συντήρηση και καθαριότητα των αυτοκινήτων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δίπλωμα Β κατηγορίας
  • Βασικές γνώσεις αυτοκίνησης
  • Καλή γνώση αγγλικών (πρόσθετες γλώσσες ευπρόσδεκτες)
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ιδανικά 2 σεζόν και άνω
  • Υπευθυνότητα και οργανωτική ικανότητα
  • Επιχειρηματικός προσανατολισμός

Προσφέρουμε:

  • Θέση πλήρης απασχόλησης γιατί την επερχόμενη θερινή σεζόν (με προοπτική μόνιμης εργασίας)
  • Μηνιαίες αποδοχές 1.200 €
  • Διαμονή σε προνομιακή θέση στην Κεφαλονιά
  • Δυνατότητα εξέλιξης για μακροχρόνια απασχόληση
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας

H θέση πρέπει να καλυφθεί έως την 1η Μαΐου, παρακαλούμε για αποστολή του βιογραφικού με  αναφορά της συντομότερη δυνατής ημερομηνία έναρξης στο a2a.recruiting@yahoo.com

Για να κάνετε αίτηση για τη συγκεκριμένη αγγελία εργασίας στείλτε email στο a2a.recruiting@yahoo.com

Μπορείτε να κάνετε αίτηση για τη συγκεκριμένη θέση εργασίας αλλά και για άλλες, χρησιμοποιώντας το online βιογραφικό σας. Κάντε κλικ στο σύνδεσμο παρακάτω για να υποβάλλετε το βιογραφικό σας και να τo στείλετε με email στο συγκεκριμένο εργοδότη.