Υπάλληλος Back office

CONNECT PHONE

Ελληνική εταιρεία τηλεπικοινωνιών με έδρα την Αθήνα, αναζητά υποψήφιο για το τμήμα καταχώρησης.

Καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος για την ομαδοποίηση, το σκανάρισμα και την ταυτοποίηση των πακέτων e-sim κινητής
  • Απασχόληση στις διαδικασίες συλλογής, οργάνωσης και εκτέλεσης παραγγελιών (Picking & Packing)
  • Καταχώρηση δεδομένων
  • Παροχή υποστηρικτικού ρόλου στο τμήμα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απολυτήριο λυκείου/Ανώτερης/ Ανώτατης σχολής
  • Άριστη γνώση Microsoft Word, Excel, Outlook
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ, ιδανικά με γνώση χρήσης ERP
  • Καλός χειρισμός γραπτού και προφορικού λόγου
  • Προσοχή στις λεπτομέρειες & αναλυτική σκέψη

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη

Για να κάνετε αίτηση για τη συγκεκριμένη αγγελία εργασίας στείλτε email στο hr@connectphone.gr

Μπορείτε να κάνετε αίτηση για τη συγκεκριμένη θέση εργασίας αλλά και για άλλες, χρησιμοποιώντας το online βιογραφικό σας. Κάντε κλικ στο σύνδεσμο παρακάτω για να υποβάλλετε το βιογραφικό σας και να τo στείλετε με email στο συγκεκριμένο εργοδότη.