Υπάλληλος Back office/Διαχείριση E-SHOP και APP

CONNECT PHONE

Ελληνική εταιρεία τηλεπικοινωνιών με έδρα τον Πειραιά, αναζητά υποψήφιο για το τμήμα καταχώρησης.

Καθήκοντα:

  • Καθημερινή διαχείριση παραγγελιών internet
  • Λήψη παραγγελιών και συντονισμός διαδικασίας κατόπιν επικοινωνίας με εξωτερικούς συνεργάτες.
  • Κατανόηση και προσδιορισμός αιτήματος πελατών, καθοδήγησή και παροχή συμβουλευτικής υποστήριξης.
  • Εξυπηρέτηση πελατών (τηλέφωνο, email, social media)
  • Παρακολούθηση και έλεγχος κατάστασης παραγγελιών.
  • Υπεύθυνος για την ομαδοποίηση, το σκανάρισμα και την ταυτοποίηση των πακέτων e-sim κινητής
  • Διαχείριση του website και του app της εταιρείας
  • Καταχώρηση δεδομένων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Microsoft Word, Excel
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας. Επιθυμητό προσόν η γνώση ισπανικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ, ιδανικά με γνώση χρήσης ERP
  • Καλός χειρισμός γραπτού και προφορικού λόγου
  • Προσοχή στις λεπτομέρειες & αναλυτική σκέψη

Παροχές:

  • 800€ καθαρός μηνιαίος μισθός με ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη

Για να κάνετε αίτηση για τη συγκεκριμένη αγγελία εργασίας στείλτε email στο hr@connectphone.gr

Μπορείτε να κάνετε αίτηση για τη συγκεκριμένη θέση εργασίας αλλά και για άλλες, χρησιμοποιώντας το online βιογραφικό σας. Κάντε κλικ στο σύνδεσμο παρακάτω για να υποβάλλετε το βιογραφικό σας και να τo στείλετε με email στο συγκεκριμένο εργοδότη.