Υπάλληλος Αποθήκης – Οδηγός

ELLICON IKE

Περιγραφή
Η εταιρεία μας, που δραστηριοποιείται στο χονδρικό εμπόριο ηλεκτρονικών ειδών, αναζητά δυναμικό προσωπικό για θέση αρμοδιοτήτων με τίτλο: Υπάλληλος Αποθήκης – Διανομών

Οι αρμοδιότητες της θέσης περιλαμβάνουν:

Εργασίες Αποθήκης:

Παραλαβή ηλεκτρονικών ειδών.
Σήμανση και σωστή συσκευασία εμπορευμάτων προς αποστολή.
Εργασίες Διανομών:

Φόρτωση των συσκευασμένων ειδών στο αυτοκίνητο της εταιρείας.
Αποστολή εμπορευμάτων εντός Αττικής σε καταστήματα & πρακτορεία μεταφορών.
Μέρες Εργασίας είναι Δευτέρα έως Παρασκευή

Ωράριο 10:00 με 18:00
Απαραίτητα Προσόντα
Δίπλωμα Οδήγησης Β κατηγορίας για οδήγηση εταιρικού  Hyundai.
Να μπορεί να εξοικειωθεί σε σύντομο διάστημα με τους κωδικούς της αποθήκης.
Να είναι προσεκτικός και ήρεμος οδηγός, χωρίς ιστορικό επικίνδυνης οδήγησης και πρόκλησης ατυχημάτων.
Να έχει επαγγελματική συμπεριφορά με βασικές επικοινωνιακές δεξιότητες.