Βarman- barista

Powerjobs

Γραφείο ευρέσεως εργασίας

Το γραφείο εύρεσης εργασίας Powerjobs αναζητά:

  • Υπεύθυνο  μπαρ (barman) για το Cocktail & Coffee Bar ‘Sunspirit’ στην Οία της
    Σαντορίνης.

Απαραίτητα προσόντα:
–  Εμπειρία (τουλάχιστον 2 χρόνια)
–  Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας.
– Ικανότητα επικοινωνίας

Καθήκοντα:
– Παρασκευή Κοκτέιλ και Ποτών του εκάστοτε καταλόγου αλκοολούχων

– Παρασκευή καφέδων, ροφημάτων και αφεψημάτων καταλόγου καφέ.
– Παραγγελίες και αποθήκευση πρώτων υλών
– Εξυπηρέτηση Πελατών

H εταιρία προσφέρει:
–  Ανταγωνιστικές απολαβές, ασφάλιση
–  Άριστες συνθήκες εργασίας
–  Διαμονή με συγκατοίκηση σε κατάλυμα σε απόσταση 3’ λεπτών από το συγκρότημα με σύνδεση Wi-Fi
–  Διατροφή άπαξ ημερησίως
–  Δυνατότητα μακροχρόνιας απασχόλησης, εφόσον και ο εργαζόμενος το επιθυμεί.

Για να κάνετε αίτηση για τη συγκεκριμένη αγγελία εργασίας στείλτε email στο powerjobs397@gmail.com

Μπορείτε να κάνετε αίτηση για τη συγκεκριμένη θέση εργασίας αλλά και για άλλες, χρησιμοποιώντας το online βιογραφικό σας. Κάντε κλικ στο σύνδεσμο παρακάτω για να υποβάλλετε το βιογραφικό σας και να τo στείλετε με email στο συγκεκριμένο εργοδότη.