Συντηρητής Ξενοδοχείου

Το ξενοδοχείο Nikki Beach Porto Heli Resort & Spa στο Πόρτο Χέλι

προσλαμβάνει για τη σεζόν 2024:

Συντηρητή Ξενοδοχείου

Καθήκοντα:

  • Συντήρηση κτιριακών εγκαταστάσεων
  • Επιδιόρθωση βλαβών και φθορών
  • Συνεργασία με όλα τα τμήματα του ξενοδοχείου για την επίλυση προβλημάτων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Γνώσεις συντήρησης ηλεκτρολογικών και υδραυλικών εγκαταστάσεων
  • Προϋπηρεσία με ανάλογα καθήκοντα συντήρησης ξενοδοχειακής μονάδας
  • Επαγγελματισμός, υπευθυνότητα, συνέπεια

Προσφέρονται:

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Διαμονή και σίτιση

Αποστολή βιογραφικών στο hr@swot.gr

Για να κάνετε αίτηση για τη συγκεκριμένη αγγελία εργασίας στείλτε email στο hr@swot.gr

Μπορείτε να κάνετε αίτηση για τη συγκεκριμένη θέση εργασίας αλλά και για άλλες, χρησιμοποιώντας το online βιογραφικό σας. Κάντε κλικ στο σύνδεσμο παρακάτω για να υποβάλλετε το βιογραφικό σας και να τo στείλετε με email στο συγκεκριμένο εργοδότη.