Αισθητικοί για εργασία σε καταστήματα καλλυντικών

Thema Adv

Sales Promotion Services

Η εταιρεία Thema Adv ζητά promoters με πλήρη διαθεσιμότητα για την κάλυψη θέσεων Αισθητικών και Makeup Artists σε εμπορικά κέντρα και αλυσίδες καταστημάτων καλλυντικών στην πόλη της Θεσσαλονίκης.

Περιγραφή Θέσης

Οι υποψήφιοι/ιες θα εκπροσωπούν και θα προωθούν προϊόντα επώνυμης μάρκας καλλυντικών (αρώματα, μακιγιάζ, κρέμες).

Απαραίτητα προσόντα

• Προϋπηρεσία στον τομέα των καλλυντικών / αισθητικής

• Δυναμικός χαρακτήρας με άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες

• Ομαδικό πνεύμα

Η εταιρία μας προσφέρει

• Ανταγωνιστικές αποδοχές με ασφάλιση

• Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης

• Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Για να κάνετε αίτηση για τη συγκεκριμένη αγγελία εργασίας στείλτε email στο hr@thema-adv.gr

Μπορείτε να κάνετε αίτηση για τη συγκεκριμένη θέση εργασίας αλλά και για άλλες, χρησιμοποιώντας το online βιογραφικό σας. Κάντε κλικ στο σύνδεσμο παρακάτω για να υποβάλλετε το βιογραφικό σας και να τo στείλετε με email στο συγκεκριμένο εργοδότη.